6-persoons Notariswoning op park in Voorthuizen in Voorthuizen
Landgoed De IJsvogel, een zeer plezierig en keurig vakantiepark voor een heerlijke ontspannen vakantie. Het Landgoed is maar liefst 30 hechtere groot en bevindt zich tussen de dorpskeren van Voorthuizen, Garderen en Stroe. Het ruim opgezette park maakt da
Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..
Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..
Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..
Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..