Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Vakantiepark De Rimboe & De Woeste Hoogte - DG1511

Hoenderloo, Nederland

 

dg1511dg1511dg1511dg1511dg1511dg1511
Favoriet 
     

    v.a. 1.356

    • Beoordeeld met een 7
    • Max. 10 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Vakantiepark De Rimboe & De Woeste Hoogte - DG1511 in Hoenderloo

    10 persoons vakantiehuis met een sauna, hottub en een bioscoop op vakantiepark de Rimboe

    Dit vakantiehuis is geschikt voor maximaal 10 personen en beschikt over een Finse sauna, bioscoop en een hottub in de tuin. Het is gelegen op vakantiepark de Rimboe middenin de bossen en centraal op de Veluwe. Op het vakantiepark is een mooi openluchtzwembad, een restaurant en een leuke speeltuin. Een vakantie met de kinderen op Vakantiepark De Rimboe is zeker de moeite waard. De ligging van Vakantiepark De Rimboe is een waar eldorado voor de natuurliefhebber en voor diegene die ervan houdt om eindeloos door het Veluwse landschap rond te dwalen. Winkelen of een terrasje pakken kan prima in Arnhem of Apeldoorn, hier zijn ook mooie dierentuinen, pretparken en veel andere bezienswaardigheden. Op naar Hoenderloo!

    Op de begane grond is er een woonkamer met een zit- en eethoek. De keuken is onder andere voorzien van een kookplaat, Senseo, filter koffiezetapparaat, vaatwasser en een combimagnetron. Er zijn twee slaapkamers met twee eenpersoonsbedden en een badkamer met een douche en wastafel op de begane grond. Daarnaast is er nog een apart toilet. In de kelder zit een Finse sauna en een bioscoop.

    Op de verdieping er zijn twee slaapkamers met drie eenpersoonbedden. Daarnaast is er nog een badkamer met een douche, wastafel en een toilet.

    Buiten is er een gemeubileerd terras en staat een hottub.


    • Sauna
    • Internet (WiFi)
    • Tv,Vaatwasser,Jacuzzi,Sauna,Zwembad op park (open lucht),Tuin

    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna

    5 pers.
    5 persoons vakantiehuis in Garderen op park de Wilde Kamp.

    Sfeervol vakantiehuis in Garderen Rustzoekers, wandelaars en fietsers opgelet: in dit sfeervolle vakantiehuis in Garderen voel je je meteen thuis. Het vrijstaande vakantiehuis is geschikt voor vijf personen en te vinden op natuurrijk bungalowpark 'de..

    Garderen

    2 pers.
    Wellness Lodge 2 personen

    Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

    Hellendoorn

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet