Deze vrijstaande lodge is geschikt voor 2 personen. In de woonkamer is een zithoek met een smart-tv. Er is vloerverwarming. De keuken heeft een vaatwasser, koelvriescombinatie, oven, koffiecupmachine en een kokendwaterkraan. Er is 1 slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden. Op de slaapkamer is ruimte voor 1 campingbedje voor een baby of peuter. De badkamer heeft een inloopdouche en er is 1 apart toilet. Buiten kun je heerlijk ontspannen in het bubbelbad. Er is ook een terras met tuinmeubilar. Je kunt gratis gebruik maken van wifi.
Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..
De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..
Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..
Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..