Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Bungalette 4 persons basic with hottub

Zuna, Nederland

 

bungalette-4-persons-basic-with-hottubbungalette-4-persons-basic-with-hottubbungalette-4-persons-basic-with-hottubbungalette-4-persons-basic-with-hottubbungalette-4-persons-basic-with-hottub
Favoriet 
     

    v.a. 639

    • Max. 4 personen
    • 2 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Bungalette 4 persons basic with hottub in Zuna

    Geniet van een rustige vakantie aan de schilderachtige rivier De Regge, of je nu kiest voor een lange vakantie, een weekendje weg of een midweek. Gelegen op de grens van de charmante regio's Salland en Twente, wordt dit park omringd door weelderige bossen en uitgestrekte heidevelden, de perfecte omgeving voor ontspannende wandelingen en fietstochten. Het is ook een uitstekend startpunt om de omgeving te verkennen, met tal van attracties in de buurt, zoals familiepretparken als Attractiepark Slagharen, Avonturenpark Hellendoorn, de Koningin Julianatoren en de Waarbeek.

    De accommodaties in het park bieden alle ruimte en comfort die je wenst. Geniet van comfortabele bedden, een ruime zithoek, een goed uitgeruste badkamer en meer. Kies uit stacaravans, chalets of de unieke Reggehooibergen met privé-sauna's, geschikt voor groepen van 2 tot 8 personen.

    Het park is ontworpen om je vakantie-ervaring te verrijken met activiteiten en voorzieningen voor alle leeftijden. Tijdens de vakantieseizoenen biedt een animatieteam dagelijks interactief theater, familie-bingo, sport, spelletjes en meer. Er is ook een pas gerenoveerd zwembad met leuke waterstralen. Voor de jongere kinderen zijn er animatieprogramma's in mei, juni en begin september.

    Parkfaciliteiten:

    • Restaurant
    • Miniwinkel
    • Fluisterbootjes
    • Bowlingbaan
    • Overdekte speeltuin
    • Overdekt zwembad
    • Animatieteam


    Bent u op zoek naar een accommodatie voor maximaal 4 personen? Dan past de comfort bungalette wellicht bij jou. Deze degelijke bungalettes zijn samen met een prachtige tuin geplaatst, waarin het heerlijk vertoeven is. De bungalette is voorzien van twee slaapkamers. Een slaapkamer met een tweepersoonsbed. De andere slaapkamer is uitgerust met twee eenpersoonsbedden. De auto kan geparkeerd worden naast de bungalette, op het parkeerterrein.

    De bungalow is altijd voorzien van:

    • Gezellige woonkamer met LCD met CAI
    • Keuken met magnetron, koelkast en koffiezetapparaat
    • Centrale verwarming
    • 2 slaapkamers voorzien van dekbedden, kussens en bedlinnen
    • 1 grote slaapkamer met tweepersoonsbed
    • 1 kinderkamer met 2 eenpersoonsbedden
    • Toilet, douche en wastafel
    • Terrasset
    • Maximaal 1 huisdier per bungalow

    • Gelegen op vakantiepark

    Top vakantiehuizen in Nederland

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 personen

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna

    4 pers.
    Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

    Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

    Garderen

    5 pers.
    5 persoons vakantiehuis in Garderen op park de Wilde Kamp.

    Sfeervol vakantiehuis in GarderenRustzoekers, wandelaars en fietsers opgelet: in dit sfeervolle vakantiehuis in Garderen voel je je meteen thuis. Het vrijstaande vakantiehuis is geschikt voor vijf personen en te vinden op natuurrijk bungalowpark 'de..

    Garderen