Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Premium Water 6

Thorn, Nederland

 

premium-water-6premium-water-6premium-water-6premium-water-6premium-water-6
Favoriet 
     

    v.a. 727

    • Max. 6 personen
    • 3 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Premium Water 6 in Thorn

    Deze luxe villa is geschikt voor 6 personen. Via de hal met apart toilet bereik je de lichte woonkamer. Deze heeft een gezellige zithoek met televisie. De open keuken beschikt over onder andere een filter koffiezetapparaat, een koelkast met vriesvak en een combimagnetron. De was-droogcombinatie bevindt zich in de inpandige berging. Boven zijn er 3 slaapkamers en 2 badkamers. Er is 1 slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. Deze slaapkamer heeft een aangrenzende badkamer met een inloopdouche. Er zijn 2 slaapkamers met elk 2 eenpersoonsbedden. In de 2e badkamer vind je een inloopdouche en een sauna. Ook is er boven een apart toilet. De tuin is bereikbaar via de schuifpui in de woonkamer en grenst aan het water. Op het terras is tuinmeubilair aanwezig. Je maakt gratis gebruik van wifi. Bij de woning is ruimte om 2 auto's te parkeren.
    Handig: in de villa is standaard een campingbedje (zonder bedlinnen) en een kinderstoel aanwezig.
    Beschikbaarheid Prijs
    Aankomst op 12-12-2025 voor een 3-daagse vakantie 727,- Boek

    Bekijk alle vrije data

    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna

    36 pers.
    Groepsaccommodatie Haamstede

    Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

    Haamstede

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna