Villapark de Weerribben ligt aan de rand van het dorp Paasloo en biedt een rustig verblijf te midden van water en groen. Ontspan in het verwarmde binnenzwembad of probeer te vissen in de visvijver van het park. Actieve gasten kunnen een fiets huren om Nationaal Park De Weerribben te verkennen of samen jeu de boules spelen.Kinderen vermaken zich in het zwembad, op de speeltuin en met het huren van een skelter. Tijdens de schoolvakanties is er een speciaal animatieprogramma voor de jongste gasten.Dankzij de gunstige ligging is het park de ideale uitvalsbasis om de unieke natuur van Nationaal Park De Weerribben en de schilderachtige dorpen Blokzijl, Blankenham en Giethoorn - het Venetië van het Noorden - te ontdekken. Geniet van de rust, het landschap en de vele excursiemogelijkheden in deze bijzondere streek.
In alle rust genieten van uw vakantie doet u in de Wellness Lodge XL voor vier personen op vakantiepark Hof van Salland. Een heerlijk verblijf in een ruime woning met wellness faciliteiten op de begane grond en slaapkamers op de eerste verdieping.De ..
Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..
De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..
Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..