Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Pavilion 5

Otterlo, Nederland

 

pavilion-5
Favoriet 
     

    v.a. 425

    • Max. 5 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Pavilion 5 in Otterlo

    De Pavilion 5 is een gelijkvloers, vrijstaand chalet geschikt voor 5 personen. De knusse woonkamer heeft een zithoek en een televisie. In de open keuken vind je onder andere een vaatwasser, waterkoker en een filter koffiezetapparaat en Senseo apparaat. In de vakantiewoning vind je 3 slaapkamers: 1 slaapkamer met een 2 persoonsbed, 1 slaapkamer met een eenpersoonsbed en 1 slaapkamer met een stapelbed. Daarnaast is de woning voorzien van een badkamer met douche en toilet. Vanuit de woonkamer stap je op het terras met tuinmeubilair. Je kunt 1 auto bij deze woning parkeren en er is gratis WiFi.


    • Huisdieren toegestaan

    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet

    36 pers.
    Groepsaccommodatie Haamstede

    Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

    Haamstede

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna