10 persoons groepsaccommodatie op vakantiepark de Zanding in Otterlo
Het vakantiehuis is een luxe stenen villa met een moderne inrichting. Het vakantiehuis is gelegen op Vakantiepark de Zanding in Otterlo en ligt aan het begin van Nationaal park de Hoge Veluwe. Op het vakantiepark is gedacht aan jong en oud. Heerlijk op een warme dag relaxen op het zandstrand bij het natuurmeer, erop uit met de fiets of spelen in de speeltuin? Het is allemaal mogelijk. Het park is omringd door bossen en heidevelden waardoor u tot rust kunt komen tijdens een wandeling of fietstocht. Doordat de steden Apeldoorn en Arnhem dichtbij liggen, kunt u indien gewenst te drukte opzoeken.In de woonkamer zit een eet- en zithoek met televisie. De keuken beschikt over een gasfornuis, koelkast, vriezer, vaatwasser, combimagnetron, waterkoker en koffiezetapparaat. Op de begane grond zijn er twee slaapkamers met twee eenpersoonsbedden en op de eerste verdieping zijn er twee slaapkamers met drie eenpersoonsbedden. Er zijn twee luxe badkamers met inloopdouche en wastafel. Het toilet is apart. Via openslaande deuren in de woonkamer komt u in de tuin met een gemeubileerd terras. Tevens is er parkeergelegenheid voor één auto bij de accommodatie.
Huisdieren toegestaan
Internet (WiFi)
Tv,Koelkast,Vaatwasser,Zwembad op park (overdekt),Tuin
De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..
Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..
Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..
Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!🌿 Glamping met hottub. De Regge Cottage ✨ Glamping met een hottub. Klinkt lekker, hè? Veel beter wordt het niet. En mocht je nog denken dat slow living lastig is… dan ..