Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Tiny House 4

Olburgen, Nederland

 

tiny-house-4
Favoriet 
     

    v.a. 288

    • Max. 4 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Tiny House 4 in Olburgen

    Ga back to basics in een tiny house. Hoewel Tiny House 4 klein is, is het slim ingedeeld waardoor het toch een ruimtelijk gevoel geeft. Op een paar vierkante meter vind je alles wat je nodig hebt voor 4 personen met als motto: 'Minder huis, meer leven'. In de woon-slaapkamer is een zithoek met televisie. De keuken is onder andere uitgerust met een combimagnetron, kookplaat, koelkast, filterkoffiezetapparaat of senseo en waterkoker. Er zijn in totaal 2 of 3 slaapruimtes. In de woonkamer bevindt zich een slaapgelegenheid voor 2 personen die je kunt bereiken via een trappetje en dat je af kunt sluiten door middel van een gordijn

    • Huisdieren toegestaan

    Top vakantiehuizen in Nederland

    14 pers.
    Wilgenhaege Vakantievilla Wellness

    De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..

    Hellendoorn

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 pers.

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!🌿 Glamping met hottub. De Regge Cottage ✨ Glamping met een hottub. Klinkt lekker, hè? Veel beter wordt het niet. En mocht je nog denken dat slow living lastig is… dan ..

    Zuna

    14 pers.
    Groepsaccommodatie Woerden

    Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..

    Woerden

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn