Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Veranda XL 4

Nijkerk, Nederland

 

veranda-xl-4
Favoriet 
     

    v.a. 422

    • Max. 4 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Veranda XL 4 in Nijkerk

    Veranda XL 4 is een ruim opgezet chalet die voorzien is van een veranda. Deze vrijstaande woning is gelijkvloers en geschikt voor maximaal 4 personen. De woonkamer is ingericht met een gezellige zithoek met een bank en televisie, een eethoek en een keuken met kookeiland. De keuken beschikt over een combimagnetron, vaatwasser en koffiezetapparaat. Het chalet beschikt over 2 slaapkamers, met elk 2 eenpersoonsbedden en tv. De slaapkamers beschikken beide over een inloop badkamer. Beide badkamers hebben een douchecabine en een wastafel. Het toilet bevindt zich in een aparte ruimte. Buiten geniet je op het overdekte terras met tuinmeubilair. Je kunt 1 auto parkeren bij de woning en je hebt gratis Wi-Fi tot je beschikking.


    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 personen

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna

    6 pers.
    Kinderbungalow FC Mölke stadion met warme bubbeltub I 6 personen

    Het perfecte huisje voor de echte voetbal- en wellnessfans!Heb je kinderen welke dol zijn op voetbal? Dan is dit de perfecte bungalow! Maar houdt je niet van voetbal, dan zit je er ook heerlijk bij in de altijd warme bubbeltub! Je leidt hier een luxe..

    Zuna

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet