Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

V8 Luxe

Nieuwvliet-Bad, Nederland

 

v8-luxev8-luxev8-luxev8-luxev8-luxe
Favoriet 
     

    v.a. 533

    • Max. 8 personen
    • 4 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    V8 Luxe in Nieuwvliet-Bad

    Deze nieuwe vrijstaande villa is geschikt voor 8 personen. Via de hal bereik je de woonkamer met smart-tv. Aangrenzend bevindt zich de eethoek en de open keuken is onder andere voorzien van een koffiecupapparaat en een vaatwasser. Op de begane grond is 1 slaapkamer, 1 badkamer en 1 apart toilet. Op de etage bevinden zich nog 3 slaapkamers. Ook vind je hier 2 badkamers, een met een infraroodsauna. Verder is er boven nog 1 apart toilet. Daarnaast is er een tuin met terras en tuinmeubilair en kan je gratis gebruikmaken van wifi.

    Top vakantiehuizen in Nederland

    2 pers.
    Wellness Lodge 2 personen

    Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

    Hellendoorn

    5 pers.
    5 persoons vakantiehuis in Garderen op park de Wilde Kamp.

    Sfeervol vakantiehuis in Garderen Rustzoekers, wandelaars en fietsers opgelet: in dit sfeervolle vakantiehuis in Garderen voel je je meteen thuis. Het vrijstaande vakantiehuis is geschikt voor vijf personen en te vinden op natuurrijk bungalowpark 'de..

    Garderen

    6 pers.
    Wellness Lodge XXL 6 personen

    Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

    Hellendoorn

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet