U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.
Heb je wellicht al eens overwogen om aan boord te stappen van zo'n luxe riviercruiseschip? Je hebt ze vast wel eens zien liggen aan de kade, klaar voor de ontvangst van nieuwe gasten. Voor iedereen die graag eens wil ervaren hoe het is om te verblijven op een riviercruiseschip is deze 6-daagse cruise door Nederland, waarbij je zowel vertrekt als aankomt in Rotterdam, cruise de ideale mogelijkheid. Wie kent niet Den Helder en Enkhuizen? Stuk voor stuk plaatsen met een rijke historie. Breng een bezoek aan het Waddeneiland Texel of vaar meer door de grachten van Hoorn. Of geniet van alle faciliteiten die het hotelschip te bieden hebben. We leggen de loopplank graag voor je uit.
Tijdens deze cruise kan je elke dag door een andere streek fietsen, elke dag dus ook een geheel nieuwe route. Volop variatie! Je kiest zelf hoe afwisselend je het wilt hebben: de ene dag kies je voor een fietstocht, de andere dag blijf je aan boord om te genieten van de panorama's die aan je voorbijtrekken en weer een andere dag ga je mogelijk mee op excursie.
OPMERKING: het is op deze cruise niet meer mogelijk om een eigen fiets mee te nemen en deel te nemen aan de fietstochten.
Afhankelijk van de reisduur is de annuleringstermijn: reisduur t/m 7 dagen; uiterlijk 7 dagen voor vertrek. Reisduur vanaf 8 dagen; uiterlijk 14 dagen voor vertrek. Mocht een reis onverhoopt niet door kunnen gaan, dan houden wij ons vanzelfsprekend aan de geldende regels van het ANVR.
Het beste huisje voor de kleintjes en jezelf mét buitensauna & bubbeltub 😄Deze 5-persoons bungalow is perfect voor families met kleine kinderen en baby's. Het huisje heeft een ruime tuin, met een vrij uitzicht op een weiland met dieren. In de tui..
Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..
De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..