Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Apt - Kaapduinseweg 13 | Dishoek 13K Lu

Koudekerke, Nederland

 

apt-kaapduinseweg-13-dishoek-13k-luapt-kaapduinseweg-13-dishoek-13k-luapt-kaapduinseweg-13-dishoek-13k-luapt-kaapduinseweg-13-dishoek-13k-luapt-kaapduinseweg-13-dishoek-13k-lu
Favoriet 
     

    v.a. 1.541

    • Max. 6 personen
    • 3 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Apt - Kaapduinseweg 13 | Dishoek 13K Lu in Koudekerke

    Gelegen aan de voet van de Dishoek-duneovergang heten wij u van harte welkom in een van onze gloednieuwe, luxe en aantrekkelijke appartementen, op slechts een steenworp afstand van het strand en de zee.

    Onze appartementen zijn volledig uitgerust voor een zorgeloze vakantie. Onze prijzen omvatten altijd alle kosten (behalve de toeristenbelasting) en een uitgebreid pakket aan diensten, zoals opgemaakte bedden bij aankomst, handdoeken, keukendoeken, een Rituals-pakket, een koffie- en theepakket en een servicekit.

    Op slechts een paar meter van uw appartement vindt u terrassen, restaurants, fietsverhuur en winkels voor uw dagelijkse boodschappen. Tegelijkertijd bevindt u zich in een oase van rust, omringd door bos en strand, wat Duinhof Dishoek het hele jaar door uniek maakt.

    Duinhof Dishoek; splinternieuwe luxe appartementen aan de voet van de duinen.

    Duinhof Dishoek; uniek gelegen aan de voet van duinovergang Dishoek vindt u dit splinternieuwe luxe en sfeervolle 6-persoonsappartement. Het appartement is van alle gemakken voorzien voor een zorgeloze vakantie en is rustig in het groen gelegen. In enkele minuten (250 meter) bevindt u zich op het prachtige zuidstrand.

    In het appartement (140 m2 incl. terrassen) bevinden zich op de eerste etage drie slaapkamers, een luxe badkamer met o.a. een sunshower, een grote woonkamer met gashaard, balkon (8 m2), een moderne compleet uitgeruste keuken met eethoek, tevens is er een aparte wasruimte voorzien van wasmachine en droger. Op de tweede etage bevindt zich een riant dakterras (42 m2) met zicht op de duinen, vanwaar u geniet van de zon. 

    Het appartement beschikt daarnaast over een eigen buitenberging en een eigen parkeerplaats. De parkeerplaats is voorzien van een laadpaal voor elektrische auto's (Newmotion)

     1e verdieping:

    • Entree in de hal met een apart toilet;
    • Slaapkamer 1: met een tweepersoonsbed en een flatscreen TV;
    • Slaapkamer 2: met een tweepersoonsbed;
    • Slaapkamer 3: met twee eenpersoons bedden;
    • Luxe badkamer incl. sunshower;
    • Grote woonkamer met haard en smart TV;
    • Moderne compleet uitgeruste keuken;
    • Eethoek;
    • Balkon;
    • Wasruimte met wasmachine en droger.

    2e verdieping:

    • Ruim dakterras van 42 m2.

    Faciliteiten: 
    • Gratis WIFI: ja
    • Opgemaakte bedden bij aankomst: ja
    • Sauna: nee
    • Sunshower: ja
    • Gashaard: ja
    • Servicepakket: ja
    • Rituals pakket: ja
    • Huisdieren: nee
    • Roken: nee

    • Gelegen op vakantiepark

    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna

    6 pers.
    Villa Beukelaer XL Comfort 6 personen

    Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..

    Hellendoorn

    6 pers.
    Kinderbungalow FC Mölke stadion met warme bubbeltub I 6 personen

    Het perfecte huisje voor de echte voetbal- en wellnessfans!Heb je kinderen welke dol zijn op voetbal? Dan is dit de perfecte bungalow! Maar houdt je niet van voetbal, dan zit je er ook heerlijk bij in de altijd warme bubbeltub! Je leidt hier een luxe..

    Zuna

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet