Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Pavilion l'etage Sauna 10

IJhorst, Nederland

 

pavilion-laposetage-sauna-10
Favoriet 
     

    v.a. 767

    • Max. 10 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Pavilion l'etage Sauna 10 in IJhorst

    Pavilion l'etage 10 valt op met zijn abstracte en moderne uiterlijk in combinatie met zijn gezellige interieur. Het ruime chalet bestaat uit 2 verdiepingen en is geschikt voor 10 personen. Op de begane grond vind je de lichte woonruimte met gezellige zithoek, eethoek en keuken met onder andere een vaatwasser, koelvriescombinatie en een filter koffiezetapparaat. Het chalet heeft in totaal 5 slaapkamers, waarvan 1 beneden en 4 boven en iedere slaapkamer heeft 2 eenpersoonsbedden. Ook zijn er 3 badkamers met douche, waarvan 1 ook met een ligbad. Er is een apart toilet aanwezig en boven bevindt zich een sauna. Buiten is een tuin met terras en tuinmeubilair. Je kunt 2 auto's parkeren bij Pavilion l'etage 10 en je kunt gratis gebruikmaken van de Wi-Fi.


    • Huisdieren toegestaan

    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    Kinderbungalow FC Mölke stadion met warme bubbeltub I 6 personen

    Het perfecte huisje voor de echte voetbal- en wellnessfans!Heb je kinderen welke dol zijn op voetbal? Dan is dit de perfecte bungalow! Maar houdt je niet van voetbal, dan zit je er ook heerlijk bij in de altijd warme bubbeltub! Je leidt hier een luxe..

    Zuna

    2 pers.
    Wellness Lodge 2 personen

    Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

    Hellendoorn

    14 pers.
    Groepsaccommodatie Woerden

    Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..

    Woerden

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 personen

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna