Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Type D bungalow Comfort 8

Hooghalen, Nederland

 

type-d-bungalow-comfort-8type-d-bungalow-comfort-8type-d-bungalow-comfort-8type-d-bungalow-comfort-8type-d-bungalow-comfort-8
Favoriet 
 

v.a. 413

  • Beoordeeld met een 10
  • 5 sterren
  • Max. 8 personen

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Type D bungalow Comfort 8 in Hooghalen



Deze comfortabele bungalow heeft een woonkamer met open keuken en openslaande deuren naar het ruime gemeubileerde terras. De keuken is o.a. uitgerust met vaatwasser en combimagnetron. Deze bungalow heeft een apart toilet of toilet in de badkamer. Deze bungalow beschikt over 3 slaapkamers waarvan 1 slaapkamer zich op de begane grond bevindt. U heeft de beschikking over 2 badkamers. Een aantal bungalows beschikt over een (infrarood) sauna. 
Alle bungalows van dit type zijn voorzien van tv en gratis wifi. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij de bungalow. Exterieur en interieur kunnen onderling verschillen.



  • Huisdieren toegestaan
  • Internet (WiFi)

Top vakantiehuizen in Nederland

6 pers.
Wellness Lodge XXL 6 personen

Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

Hellendoorn

4 pers.
Wellness Lodge XL 4 personen

In alle rust genieten van uw vakantie doet u in de Wellness Lodge XL voor vier personen op vakantiepark Hof van Salland. Een heerlijk verblijf in een ruime woning met wellness faciliteiten op de begane grond en slaapkamers op de eerste verdieping.De ..

Hellendoorn

4 pers.
Regge Cottage met hottub | 4 personen

Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

Zuna

6 pers.
Groepsaccommodatie Zuna

Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

Zuna