Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Boterbloem Chalet 4

Hooghalen, Nederland

 

boterbloem-chalet-4boterbloem-chalet-4boterbloem-chalet-4boterbloem-chalet-4boterbloem-chalet-4
Favoriet 
     

    v.a. 325

    • Max. 4 personen
    • 2 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Boterbloem Chalet 4 in Hooghalen

    Indeling: woonkamer met zit- en eethoek. Open keuken met o.a. combimagnetron en vaatwasser. Badkamer met wastafel, douche en toilet. Twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden of één slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en een stapelbed op de andere slaapkamer. Vrijstaande bergruimte. Terras met tuinmeubilair.
    Alle chalets zijn voorzien van televisie en gratis wifi. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij het chalet. Er is geen ruimte voor een kinderbedje.

    Top vakantiehuizen in Nederland

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 pers.

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!🌿 Glamping met hottub. De Regge Cottage ✨ Glamping met een hottub. Klinkt lekker, hè? Veel beter wordt het niet. En mocht je nog denken dat slow living lastig is… dan ..

    Zuna

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna