Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Villa Beukelaer Hottub 4 personen

Hellendoorn, Nederland

 

villa-beukelaer-hottub-4-personenvilla-beukelaer-hottub-4-personenvilla-beukelaer-hottub-4-personenvilla-beukelaer-hottub-4-personenvilla-beukelaer-hottub-4-personen
Favoriet 
 

v.a. 541

  • Beoordeeld met een 9.6
  • 5 sterren
  • Max. 4 personen

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Villa Beukelaer Hottub 4 personen in Hellendoorn

Een vrijstaande villa aan de rand gelegen met uitzicht over de weilanden voor vier personen met een eigen hottub, dat is de Beukelaer Hottub. De basis voor ontspannend recreëren in Salland.

De ruime woonkamer is ingericht met een smart tv, gasgestookte openhaard, vloerverwarming en openslaande deuren naar veelal een deels overdekt terras. Op het terras staat een luxe tuinset met parasol waar u kunt genieten van uw royale, groene perceel. De tuin is voorzien van een heerlijke hottub waar u volledig in tot rust kan komen. Verder is er een luxe open keuken, met een kookplaat (5-pits en een wokbrander), vaatwasmachine, Illy espresso-apparaat, combi-oven en een koelkast met aparte vriezer aanwezig. Bij enkele villa's bevinden zich op de begane grond ook een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een badkamer met inloopdouche en wastafel.

Op de eerste verdieping vindt u een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en een badkamer met douche, wastafel en een toilet. Bruto vloeroppervlakte ca. 100 m2 

Deze villa wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren.

Met voorkeur te boeken

Villa 45 heeft geen slaap- en badkamer op begane grond. Op de verdieping vindt u hier twee slaapkamers, waarvan een kamer met tweepersoonsbed en een kamer met twee eenpersoonsbedden. Geef daarom bij het boeken van uw luxe villa uw voorkeuren aan (zie hiervoor ook de voorkeurskosten). Voorkeuren zijn bijvoorbeeld een specifiek accommodatienummer, een slaapkamer met badkamer en suite op de begane grond, een villa met wasmachine en wasdroger, een berging, een whirlpool of kiezen voor een villa waar u een huisdier (hond) mee naartoe kunt nemen. Dit laatste is namelijk mogelijk, maar wordt alleen op aanvraag toegestaan.


  • Internet (WiFi)
Beschikbaarheid Prijs
Van 05-05-2025 t/m 09-05-2025 (4 dagen) 765,-   Boek
Van 12-05-2025 t/m 16-05-2025 (4 dagen) 765,-   Boek
Van 19-05-2025 t/m 23-05-2025 (4 dagen) 765,-   Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Nederland

14 pers.
Wilgenhaege Vakantievilla Wellness

De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..

Hellendoorn

6 pers.
Groepsaccommodatie Zuna

Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

Zuna

6 pers.
6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

Nunspeet

36 pers.
Groepsaccommodatie Haamstede

Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

Haamstede