Deze gelijkvloerse studio is geschikt voor 2 personen. In de woonkamer vind je een tv en 2 eenpersoonsbedden. De televisie beschikt over streamfuncties. Dit maakt het mogelijk om apps van je telefoon of tablet direct op het scherm van de televisie te bekijken. Je maakt hierbij gebruik van je eigen accounts. De keuken is uitgerust met onder andere een vaatwasser, koffiecupapparaat en combimagnetron. Er is 1 badkamer met inloopdouche en toilet.
Het appartement is huisdiervrij. De appartementen op de begane grond hebben een terras en een aantal appartementen op de 1e, 2e, 3e of 4e verdieping hebben een balkon. Deze kun je met voorkeur boeken. Parkeren kan op de centrale parkeerplaats en gebruik van wifi is gratis.
Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..
De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..
Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..
Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..