Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Velthorst 4

Brunssum, Nederland

 

velthorst-4
Favoriet 
     

    v.a. 393

    • Max. 4 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Velthorst 4 in Brunssum

    Het gelijkvloerse en vrijstaande chalet Velthorst 4 is geschikt voor 4 personen. Het woongedeelte bestaat uit een zithoek met televisie en een aparte eethoek. In de keuken vind je onder andere een vaatwasser, magnetron, waterkoker en koffiezetapparaat. Er zijn 2 slaapkamers met elk 2 eenpersoonsbedden of een stapelbed. Ook is er een badkamer met douche en toilet aanwezig. Het chalet heeft een ruim terras met een tuinset. Bij de Velthorst 4 kun je 1 auto parkeren en er is gratis wifi aanwezig.


    • Huisdieren toegestaan

    Top vakantiehuizen in Nederland

    14 pers.
    Groepsaccommodatie Woerden

    Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..

    Woerden

    36 pers.
    Groepsaccommodatie Haamstede

    Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

    Haamstede

    6 pers.
    Villa Beukelaer XL Comfort 6 personen

    Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..

    Hellendoorn

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 pers.

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna