Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

L-Cube 4

Belfeld, Nederland

 

l-cube-4
Favoriet 
     

    v.a. 411

    • Max. 4 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    L-Cube 4 in Belfeld

    De L-Cube 4 heeft een moderne en robuuste uitstraling en is warm ingericht. Het vrijstaande, gelijkvloerse chalet is gebouwd in een L-vorm en is geschikt voor 4 personen. Door het hoge plafond en de grote ramen is de woning licht en ruim. Het woongedeelte heeft een zithoek en een televisie. De open keuken is onder andere uitgerust met een koel-vriescombinatie, vaatwasser, combimagnetron en een Nespresso machine. In totaal heeft deze vakantiewoning 2 slaapkamers met elk 2 eenpersoons boxsprings. De luxe badkamer heeft een ruime inloopdouche, wastafel en toilet. Via de schuifpui in de woonkamer kom je op het zonneterras met tuinmeubilair. Bij de woning kun je 1 auto parkeren en er is gratis WiFi.


    • Huisdieren toegestaan

    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    Villa Beukelaer XL Comfort 6 personen

    Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..

    Hellendoorn

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna