Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

't Wooldje

Asten, Nederland

t-wooldjet-wooldjet-wooldjet-wooldjet-wooldjet-wooldje
Favoriet

v.a. 1.150

  • Beoordeeld met een 9,4
  • 4 sterren
  • Max. 12 personen

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

't Wooldje in Asten

Sfeervol en zeer comfortabel ingericht landhuis met groot omheind grasveld/speelweide, gelegen vlakbij Nationaal Park de Groote Peel in het Brabantse Asten-Heusden. De natuurrijke en landelijke omgeving biedt volop mogelijkheden voor leuke activiteiten zoals wandelen, fietsen, paardrijden en zwemmen. Naast de woning ligt een 9 en 18- holes golfbaan waar u terecht kunt voor diverse arrangementen en golfclinics. Nabij het vakantiehuis bevindt zich op ca. 300 m. een heerlijk restaurant met een prachtig terras. Dit vakantiehuis is een absolute aanrader voor een gezellig familie- of vriendenweekend en daarnaast ook zeer geschikt voor een zakelijk verblijf.

Sfeervol landhuis in een natuurrijke omgeving gelegen op een Golfbaan
  • Vaatwasser
  • Magnetron
Beschikbaarheid Prijs
Van 23-10-2020 t/m 30-10-2020 1.150,- Boek
Van 06-11-2020 t/m 13-11-2020 1.150,- Boek
Van 13-11-2020 t/m 20-11-2020 1.150,- Boek
Van 20-11-2020 t/m 27-11-2020 1.150,- Boek
Van 27-11-2020 t/m 04-12-2020 1.150,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Nederland

6 pers.
Vakantiehuis het Hijgend Hert in Emst

Heerlijk boshuis in Emst! In de bossen van Emst (Veluwe) staat dit mooie vakantiehuis op een ruime kavel van 1000m2. Het huis heeft drie slaapkamers. Er is één slaapkamer op de begane grond. De twee overige slaapkamers op de bovenverdieping..

Emst

6 pers.
Luxe villa met privestrand aan het water

Vakantievilla met eigen privéstrandEen vakantie in eigen land wordt steeds populairder. Logisch, want met je eigen strand voor de deur, een mooi uitzicht over het water en een eyecatching villa, hoeft niemand naar het buitenland. In en rondom deze..

Westerhaar

6 pers.
Punt-West Hotel & Beachresort 3

De luxe vakantieverblijven op Punt-West Hotel & Beachresort zijn er in verschillende varianten. Er zijn vier verschillende types luxe, vrijstaande villa's geschikt voor vier tot acht personen. Bij de types NL-3253-15/NL-3253-17/NL-3253-19 is het op a..

Ouddorp

36 pers.
Groepsaccommodatie Bant

Op het erf van een voormalige boerderij aan de rand van een 1200 hectare groot bos, ligt een kleinschalig vakantiepark. Het park ligt aan de rand van het 1200 hectare grote Kuinderbos, wat wordt doorkruist door vele kilometers wandel-, fiets- en ruit..

Bant