Deze vrijstaande lodge is geschikt voor maximaal 6 personen en 1 kind tot 4 jaar. In de woonkamer is er een zithoek met een televisie met streamfuncties. De open keuken is ingericht met een koelkast met vriesvak, een koffiecupapparaat, een combimagnetron, een vaatwasser en een waterkoker. In totaal zijn er 3 slaapkamers en 1 badkamer. Er zijn 2 slaapkamers beneden en 1 slaapkamer is boven. Alle slaapkamers zijn ingericht met 2 eenpersoonsbedden. De badkamer is beneden en heeft een inloopdouche en een toilet. Beneden is er een apart toilet. Buiten vind je een terras met tuinmeubilair en 2 zonneligbedden. Daarnaast heeft de lodge een balkon. De Log Cabin 6 ligt tussen de bomen, waardoor je wat meer privacy hebt. Parkeren kan bij de lodge en je maakt gratis gebruik van wifi.
Handig om te weten: de televisie beschikt over streamfuncties. Dit maakt het mogelijk om apps van je telefoon of tablet direct op het scherm van de televisie te bekijken. Je maakt hierbij gebruik van je eigen accounts.
Voor mindervaliden
De Log Cabin 6 beschikt over een aantal aanpassingen voor mindervalide gasten. De voordeur en de terrasdeur zijn rolstoelvriendelijk dankzij rijplaten. In 1 slaapkamer is er ruimte voor een tillift (reserveren mogelijk via Roompot Care). In de badkamer is er een rolstoelvriendelijke wasbak en kraan. Ook heeft de inloopdouche een zitstoel. Bij de badkamer is er een rolstoelvriendelijke dorpel. Verder zijn er steunen naast het toilet.
Voor meer informatie ga je naar RP Care verblijf Klein Vink | Roompot.
Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..
Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..
Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..
Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!🌿 Glamping met hottub. De Regge Cottage ✨ Glamping met een hottub. Klinkt lekker, hè? Veel beter wordt het niet. En mocht je nog denken dat slow living lastig is… dan ..