8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Asterias Village
Het kleurrijke appartementencomplex ligt op de grens van de pittoreske plaatsen Piskopiano en Koutouloufari. Zo heb je het beste van twee werelden. De appartementen zijn trapsgewijs op een heuvel gebouwd. Een dagelijkse korte workout inclusief prachtig uitzicht over het lager gelegen Chersonissos is het resultaat. Eenmaal op je ruime kamers vind je alle nodige faciliteiten. De pannen kun je eventueel laten staan, want halfpension boek je gewoon bij. Wel zo makkelijk! Dan eet je hier 's avonds onder de sterren. En anders vind je in het gezellige centrum een ruime keuze aan tavernen voor heerlijke meze. Zo hoort een vakantie te zijn.
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Akasha Beach Hotel & SpaLuxe genieten? Dat kan in het moderne Akasha Beach. Een absolute parel onder de Griekse zon. Kies je voor een ligbedje aan het zwembad of ga je er liever op uit? Met een paar passen sta je o..
D' Andrea Lagoon All Suites is een nieuw en werkelijk fantastisch adults only complex, waar het je aan werkelijk niets ontbreekt. De luxe materialen, het exclusieve design en de ontspannen faciliteiten zijn fabuleus. Met fijne loungemuziek op de acht..