Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Groepsaccommodatie (2x Reggehooiberg, met grote achtertuin) I 10 pers.

Zuna, Nederland

 

groepsaccommodatie-2x-reggehooiberg-met-grote-achtertuin-i-10-persgroepsaccommodatie-2x-reggehooiberg-met-grote-achtertuin-i-10-persgroepsaccommodatie-2x-reggehooiberg-met-grote-achtertuin-i-10-persgroepsaccommodatie-2x-reggehooiberg-met-grote-achtertuin-i-10-persgroepsaccommodatie-2x-reggehooiberg-met-grote-achtertuin-i-10-pers
Favoriet 
 

v.a. 748

  • Beoordeeld met een 8.6
  • 4 sterren
  • Max. 10 personen

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Groepsaccommodatie (2x Reggehooiberg, met grote achtertuin) I 10 pers. in Zuna

2 luxe huizen met hottubs, sauna's en een grote achtertuin

🌾✨ Twee knusse Reggehooibergen voor een fijne groepsvakantie 

Onze twee knusse Reggehooibergen bieden een fijne slaapplek voor maximaal 10 gasten. Beide huisjes zijn ingericht voor 5 personen en zijn zeer kindvriendelijk. De gedeelde achtertuin biedt voldoende ruimte voor een gezellige BBQ en er zijn 2 hottubs aanwezig waar jullie heerlijk in tot rust kunnen komen. 

Komen jullie met twee gezinnen? De accommodaties liggen naast een speeltuin. Daarnaast biedt het vakantiepark nog vele kindvriendelijke voorzieningen zoals een grote binnenspeeltuin, meerdere buitenspeeltuinen, een overdekt zwembad, sportveld, bowlingbaan, fluisterbootjes, kano's en meer. 

Natuurliefhebbers opgelet! De Reggehooibergen liggen op een rustig gedeelte van het park. Toch sta je binnen een paar minuten langs ons riviertje de Regge, waar je zo het natuurgebied in wandelt. Mölke ligt middenin Nationaal Park de Sallandse Heuvelrug en aan de Regge. De Holterberg ligt op 10-15 minuten fietsen. 

Eten & drinken? Wil je gebruik maken van een barbecue of onze zalen voor gezamenlijk eten en drinken? Informeer bij ons naar de mogelijkheden. 

Handig om te weten: deze groepsaccommodatie bestaat uit Reggehooibergen met huisnummer 1a en 1b op ons park. 

Wij geloven erin dat Slow Living het leven van iedereen beter maakt. Begin bij ons en leef thuis een beetje langzamer en gelukkiger verder.
Da's pas slow.


  • Internet (WiFi)
Beschikbaarheid Prijs
Aankomst op 23-01-2026 voor een 4-daagse vakantie 823,-   Boek
Aankomst op 30-01-2026 voor een 4-daagse vakantie 823,-   Boek
Aankomst op 06-02-2026 voor een 4-daagse vakantie 823,-   Boek
Aankomst op 13-02-2026 voor een 4-daagse vakantie 823,-   Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Nederland

36 pers.
Groepsaccommodatie Haamstede

Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

Haamstede

4 pers.
Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

Garderen

94 pers.
Groepsaccommodatie Apeldoorn

Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

Apeldoorn

6 pers.
6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

Nunspeet