Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Bungalette aan de Regge I 4 pers.

Zuna, Nederland

 

bungalette-aan-de-regge-i-4-persbungalette-aan-de-regge-i-4-persbungalette-aan-de-regge-i-4-persbungalette-aan-de-regge-i-4-persbungalette-aan-de-regge-i-4-pers
Favoriet 
 

v.a. 331

  • Beoordeeld met een 8.8
  • 4 sterren
  • Max. 4 personen

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Bungalette aan de Regge I 4 pers. in Zuna

De ideale bungalette om er even lekker tussenuit te gaan.

Verblijf in deze bungalette en geniet van het prachtige uitzicht over de Regge! Deze bungalette heeft een heerlijke tuin waar je kunt genieten van het zonnetje en de tjirpende vogeltjes. Vanuit de tuin heb je een geweldig uitzicht. De accommodatie heeft een gezellige woonkamer met televisie om je 's avonds in terug te trekken en volledig ingerichte keuken. Daarnaast is de bungalette is voorzien van twee slaapkamers. Eén slaapkamer met een tweepersoons bed. De andere slaapkamers is uitgerust met twee losse bedden. De bungalette wordt verwarmd én gekoeld door de aanwezige airco. 

Let op, de inrichting van deze bungalettes wijkt af t.o.v. de foto's. 


  • Huisdieren toegestaan
  • Internet (WiFi)
Beschikbaarheid Prijs
Aankomst op 03-04-2026 voor een 4-daagse vakantie 468,-   Boek
Aankomst op 10-04-2026 voor een 4-daagse vakantie 468,-   Boek
Aankomst op 17-04-2026 voor een 4-daagse vakantie 464,-   Boek
Aankomst op 24-04-2026 voor een 4-daagse vakantie 674,-   Boek
Aankomst op 01-05-2026 voor een 4-daagse vakantie 674,-   Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Nederland

6 pers.
6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

Nunspeet

94 pers.
Groepsaccommodatie Apeldoorn

Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

Apeldoorn

6 pers.
Wellness Lodge XXL 6 personen

Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

Hellendoorn

4 pers.
Wellness Lodge XL 4 personen

In alle rust genieten van uw vakantie doet u in de Wellness Lodge XL voor vier personen op vakantiepark Hof van Salland. Een heerlijk verblijf in een ruime woning met wellness faciliteiten op de begane grond en slaapkamers op de eerste verdieping.De ..

Hellendoorn