Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Apartment - Borne 56a | Zoutelande

Zoutelande, Nederland

 

apartment-borne-56a-zoutelandeapartment-borne-56a-zoutelandeapartment-borne-56a-zoutelandeapartment-borne-56a-zoutelandeapartment-borne-56a-zoutelande
Favoriet 
     

    v.a. 574

    • Max. 2 personen
    • 1 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Apartment - Borne 56a | Zoutelande in Zoutelande

    Gezellig appartement dicht bij het stadscentrum en het strand in Zoutelande, met een gezellige woonkamer en een zonnig terras. Het centrum van Zoutelande is op loopafstand en biedt een verscheidenheid aan restaurants, winkels, souvenirwinkels, fietsverhuur en verse gebakken producten. Dit appartement ligt naast de woning van de eigenaar en er is een parkeerplaats beschikbaar.

    Max. aantal personen: 2
    Aantal slaapkamers: 1
    Aantal badkamers: 1
    Opp.: 40 m2

    Dit charmante appartement is ideaal gelegen, dicht bij het centrum en op loopafstand van het strand. De open woonruimte met volledig uitgeruste keuken biedt een comfortabele en praktische plek. De woonkamer is voorzien van een flatscreen-tv met internationale zenders en WiFi. De keuken is goed uitgerust met een koelkast, een Nespresso-apparaat en een magnetron. Op het zonnige terras kunt u heerlijk buiten zitten en de hele dag van de zon genieten.

    De badkamer beschikt over een douche, wastafel en toilet, en in de slaapkamer staan twee eenpersoons boxspringbedden voor een ontspannen nachtrust.

     


    • Gelegen op vakantiepark

    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet

    14 pers.
    Wilgenhaege Vakantievilla Wellness

    De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..

    Hellendoorn

    6 pers.
    Villa Beukelaer XL Comfort 6 personen

    Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..

    Hellendoorn