Deze vrijstaande lodge is geschikt voor 6 personen. In de woonkamer is een zithoek en eethoek. De keuken heeft een vaatwasser, koelkast met vriesvak, combimagnetron, koffiecupmachine en een kraan voor kokend water. Boven zijn er 3 slaapkamers, 2 met eenpersoonsbedden en 1 met stapelbed. Boven is een badkamer met een wastafel, toilet en inloopddouche. Beneden is een apart toilet. De lodge heeft een tuin met veranda en een ligstoelen. De hele lodge heeft vloerverwarming en gratis wifi. Er is plek voor 1 auto op de centrale parkeerplaats. Voor eventuele extra auto's is er in de directe omgeving van het park voldoende parkeergelegenheid (tegen betaling).
In sommige woningen van dit type zijn 2 honden toegestaan. Het meenemen van andere huisdieren of meer dan 2 honden is niet mogelijk.
Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..
In alle rust genieten van uw vakantie doet u in de Wellness Lodge XL voor vier personen op vakantiepark Hof van Salland. Een heerlijk verblijf in een ruime woning met wellness faciliteiten op de begane grond en slaapkamers op de eerste verdieping.De ..
Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..
Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..