Deze vrijstaande Beach House is geschikt voor maximaal 2 personen. De suite staat op het strand, waardoor je van 's morgens vroeg tot 's avonds laat kunt genieten van het vrije leven aan zee. Het verblijf is ingericht met 1 tweepersoonsbed en een zitje. Er is een koffiecupapparaat, een koelkast en een waterkoker, zodat je de dag kunt starten met een glaasje drinken, of een kopje koffie of thee. Er is een ruime douchecabine achter het bed. Achter aparte deuren vind je het toilet en de wastafel. Tijdens je verblijf kun je gratis gebruikmaken van wifi. Er is airconditioning aanwezig, fijn tijdens warme zomermaanden. In het voor- en naseizoen kun je het vakantieverblijf met behulp van de airco ook verwarmen.
Goed om te weten: de Beach Houses zijn in 2 rijen geplaatst. Afhankelijk van het huisnummer heb je volledig of gedeeltelijk zicht op zee. Tijdens het boeken kun je jouw voorkeur voor een huisnummer opgeven. Hier zijn kosten aan verbonden.
Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..
Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..
Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..
Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..