U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.
Florijn 6 valt op dankzij zijn authentieke bouwstijl in combinatie met een moderne interieur. De vrijstaande bungalow bestaat uit 2 verdiepingen en is geschikt voor 6 personen. In de gezellige woonkamer tref je een zithoek met televisie, een ruime eettafel en een keuken met onder andere een koffiefilterapparaat, koelkast met vriesvak en vaatwasser. Er zijn 3 slaapkamers met 2 eenpersoonsbedden en 2 badkamers met douche en wastafel en 1 hiervan met een toilet. Ook is er nog een apart toilet aanwezig. In de tuin vind je een gemeubileerd terras. Je kunt 1 auto parkeren bij Florijn 6 en gratis gebruikmaken van de Wi-Fi.
Sfeervol vakantiehuis in Garderen Rustzoekers, wandelaars en fietsers opgelet: in dit sfeervolle vakantiehuis in Garderen voel je je meteen thuis. Het vrijstaande vakantiehuis is geschikt voor vijf personen en te vinden op natuurrijk bungalowpark 'de..
Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..