Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Type C Comfort 6 persoons

Terwolde, Nederland

 

type-c-comfort-6-persoonstype-c-comfort-6-persoonstype-c-comfort-6-persoonstype-c-comfort-6-persoonstype-c-comfort-6-persoons
Favoriet 
 

v.a. 299

  • Beoordeeld met een 8
  • 4 sterren
  • Max. 6 personen

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Type C Comfort 6 persoons in Terwolde



Dit volledig ingerichte chalet is geschikt voor maximaal 6 personen. Dit chalet beschikt over een ruime woonkamer met open keuken. De woonkamer is voorzien van standaard apparatuur zoals een flat screen tv. De open keuken is voorzien van een 4-pits gasfornuis, koelkast met vriesvak, koffiezetapparaat, oven, vaatwasser en waterkoker. Er zijn drie slaapkamers waarvan twee slaapkamers met een tweepersoonsbed en één slaapkamer met twee eenpersoonsbedden. De badkamer is voorzien van een douche en toilet. Ook is er een apart toilet aanwezig.

Buiten op het terras heeft u de beschikking over tuinmeubilair inclusief parasol.

Wij accepteren geen zakelijke boekingen.


  • Internet (WiFi)

Top vakantiehuizen in Nederland

4 pers.
Wellness Lodge XL 4 personen

In alle rust genieten van uw vakantie doet u in de Wellness Lodge XL voor vier personen op vakantiepark Hof van Salland. Een heerlijk verblijf in een ruime woning met wellness faciliteiten op de begane grond en slaapkamers op de eerste verdieping.De ..

Hellendoorn

4 pers.
Regge Cottage met hottub | 4 pers.

Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!🌿 Glamping met hottub. De Regge Cottage ✨ Glamping met een hottub. Klinkt lekker, hè? Veel beter wordt het niet. En mocht je nog denken dat slow living lastig is… dan ..

Zuna

4 pers.
Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

Garderen

6 pers.
6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

Nunspeet