Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Hotel Terra Mare - Standard room

Sint-Annaland, Nederland

 

hotel-terra-mare-standard-roomhotel-terra-mare-standard-roomhotel-terra-mare-standard-roomhotel-terra-mare-standard-roomhotel-terra-mare-standard-room
Favoriet 
     

    v.a. 503

    • Max. 2 personen
    • 1 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Hotel Terra Mare - Standard room in Sint-Annaland

    Een gezellig toevluchtsoord voor familieplezier en ontspanning

    Stel je voor dat je je vakantiehuis binnenstapt en je meteen thuis voelt - dit is de ervaring die op je wacht in de charmante chalets van het vakantiepark. Perfect voor gezinsuitjes of een ontspannen weekend in Zeeland met vrienden, het park is zowel kindvriendelijk als huisdiervriendelijk, dus aarzel niet om je hond mee te nemen voor een geweldige tijd samen.

    Sint-Annaland Strand
    Op slechts vijf minuten lopen van het park is het Sint-Annaland Strand een idyllische bestemming voor zonnebaden, zwemmen of een dagje met de kinderen. Het ondiepe water maakt het een veilige plek voor de kleintjes om in het water te spelen, terwijl jij geniet van de ontspannen sfeer. Pak je handdoeken, strand speelgoed in en geniet van een plezierige dag op het strand.

    Brasserie De Deu-Braek
    Voor een heerlijke maaltijd kun je naar Brasserie De Deu-Braek gaan, waar het menu een reeks seizoensgebonden gerechten biedt die perfect zijn voor elke smaak. Geniet van een stevige lunch of diner, met opties voor kinderen en vegetariërs. Op zonnige dagen kun je natuurlijk genieten van je maaltijd op het terras terwijl de kinderen spelen in het klimhuis of op de schommels.

    Fietsen huren
    Verken de omgeving op je eigen tempo door fietsen te huren, zowel voor volwassenen als kinderen bij de receptie.

    Solex huren
    Ervaar de charme van een vintage Solex scooter. Of het nu een nostalgische rit is voor de oudere generatie of een nieuwe ervaring voor jongere avonturiers, het huren van een Solex laat je het prachtige Thoolian-landschap verkennen. Je kunt een Solex of een speciaal pakket boeken bij de receptie, maar zorg ervoor dat je van tevoren boekt, aangezien ze erg populair zijn. (Let op: bestuurders moeten 18 jaar of ouder zijn en een geldig rijbewijs voor bromfiets of auto bezitten.)

    Verse broodjes voor het ontbijt
    Begin je dag goed met verse broodjes of croissants. Plaats eenvoudig je bestelling bij de receptie en haal je warme bakkerij lekkernijen de volgende ochtend op - perfect voor een heerlijk ontbijt.

    Of je nu ontspant op het strand, fietst door het landschap of geniet van lokale smaken, dit vakantiepark biedt de ideale mix van ontspanning, avontuur en familieplezier.



    Als u op zoek bent naar een eenvoudige en comfortabele plek voor een nacht of een weekend in Zeeland, is het wellicht niet nodig om een vakantiehuis te huren.

    Deze accommodatie biedt 8 bijna identieke en comfortabele kamers, elk geschikt voor 2 gasten. De kamers zijn voorzien van opgemaakte bedden, een eigen badkamer met handdoeken en een mini-koelkast. Gratis koffie- en theefaciliteiten zijn beschikbaar, evenals gratis Wi-Fi. De kamers zijn uitgerust met verwarming en hebben een gezellige zithoek, waar op verzoek een kinderbedje geplaatst kan worden.

    Belangrijke kenmerken:

    • Bedden: 2 eenpersoonsbedden (80x200)
    • Zithoek: 2 stoelen, 1 tafel
    • Badkamer: Douche, wastafel, toilet, föhn
    • Keukenfaciliteiten: Mini-koelkast, magnetron, Senseo-koffiezetapparaat, elektrische waterkoker
    • Vermaak en comfort: Flatscreen-tv, gratis Wi-Fi
    • Buitenruimte: Parasol, ligstoelen, picknicktafel
    • Extra voorzieningen: Airconditioning, privéparkeerplaats (1 plek)

    Top vakantiehuizen in Nederland

    4 pers.
    Wellness Lodge XL 4 personen

    In alle rust genieten van uw vakantie doet u in de Wellness Lodge XL voor vier personen op vakantiepark Hof van Salland. Een heerlijk verblijf in een ruime woning met wellness faciliteiten op de begane grond en slaapkamers op de eerste verdieping.De ..

    Hellendoorn

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna

    2 pers.
    Wellness Lodge 2 personen

    Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

    Hellendoorn

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn