Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

ibis Styles Rotterdam Ahoy

Rotterdam, Nederland

 

ibis-styles-rotterdam-ahoyibis-styles-rotterdam-ahoyibis-styles-rotterdam-ahoyibis-styles-rotterdam-ahoyibis-styles-rotterdam-ahoy
Favoriet 
 

v.a. 169

  • Beoordeeld met een 8.4
  • 3 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

ibis Styles Rotterdam Ahoy in Rotterdam

Verblijven in een aangename accommodatie in Rotterdam? Hotel ibis Styles Rotterdam Ahoy is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 5118 reizigers beoordelen Hotel ibis Styles Rotterdam Ahoy gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Hotel ibis Styles Rotterdam Ahoy, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Nederland? Boek jouw vakantie naar Hotel ibis Styles Rotterdam Ahoy vandaag nog!
  • Fitnessruimte Parkeerplaats Gratis wifi Receptie Podium Kluisje

Top vakantiehuizen in Nederland

4 pers.
Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

Garderen

4 pers.
Regge Cottage met hottub | 4 pers.

Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!🌿 Glamping met hottub. De Regge Cottage ✨ Glamping met een hottub. Klinkt lekker, hè? Veel beter wordt het niet. En mocht je nog denken dat slow living lastig is… dan ..

Zuna

6 pers.
Wellness Lodge XXL 6 personen

Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

Hellendoorn

6 pers.
Groepsaccommodatie Zuna

Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

Zuna