Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Boekhorst 5

Otterlo, Nederland

 

boekhorst-5
Favoriet 
     

    v.a. 403

    • Max. 5 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Boekhorst 5 in Otterlo

    Van buiten lijkt de Boekhorst 5 nog het meest op een Canadese blokhut. Ook binnen zie je de houten structuur van dit vrijstaande chalet overal goed. De woning is geschikt voor 5 personen en heeft een gezellige woonkamer met zithoek en televisie. De open keuken is onder andere uitgerust met een inductiekookplaat of gasstel, vaatwasser, combimagnetron en een filter koffiezetapparaat en Senseo apparaat. Er zijn 2 slaapkamers aanwezig, waarvan 1 slaapkamer met een tweepersoonsbed en 1 slaapkamer met 3 eenpersoonsbedden waarvan één bed een hoogslaper is. Daarnaast heeft de woning een badkamer met douche en toilet. Het chalet grenst aan een ruime tuin met terras en tuinmeubilair. Verder kun je 1 auto bij deze woning parkeren en er is gratis WiFi.


    • Huisdieren toegestaan

    Top vakantiehuizen in Nederland

    14 pers.
    Groepsaccommodatie Woerden

    Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..

    Woerden

    5 pers.
    Safarisuite met privé sanitair | 5 personen

    In deze heerlijke tensuite beleef je een geweldige buiten- en binnenvakantie!Kiek an! Een tent met extra groot terras. Op ons park hebben we een sfeervolle safaritent voor je klaarstaan. Deze compleet ingerichte tent heeft een extra ruime overkapping..

    Zuna

    5 pers.
    5 persoons vakantiehuis in Garderen op park de Wilde Kamp.

    Sfeervol vakantiehuis in GarderenRustzoekers, wandelaars en fietsers opgelet: in dit sfeervolle vakantiehuis in Garderen voel je je meteen thuis. Het vrijstaande vakantiehuis is geschikt voor vijf personen en te vinden op natuurrijk bungalowpark 'de..

    Garderen

    36 pers.
    Groepsaccommodatie Haamstede

    Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

    Haamstede