Deze geschakelde bungalow is geschikt voor 6 personen. In de woonkamer is er een zithoek met een televisie met streamfuncties. Hier is ook vloerverwarming aanwezig. De open keuken is ingericht met een koelkast met vriesvak, een koffiecupapparaat, een combimagnetron, een vaatwasser en een waterkoker. In totaal zijn er 3 slaapkamers en 3 aangrenzende badkamers. Er is 1 slaapkamer beneden en 2 slaapkamers boven. De slaapkamer beneden heeft een tweepersoonsbed, de slaapkamers boven hebben 2 eenpersoonsbedden. De badkamers hebben een inloopdouche en vloerverwarming. Verder is er 1 apart toilet beneden en 1 apart toilet boven. De bungalow heeft een terras met tuinmeubilair en 2 zonneligbedden. Parkeren kan op de centrale parkeerplaats en je maakt gratis gebruik van wifi.
Handig om te weten: de televisie beschikt over streamfuncties. Dit maakt het mogelijk om apps van je telefoon of tablet direct op het scherm van de televisie te bekijken. Je maakt hierbij gebruik van je eigen accounts. Verder is het goed om te weten dat deze bungalow een kluis heeft.
Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..
Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..
Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..
Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..