Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Cube Elite 4

Nijkerk, Nederland

 

cube-elite-4
Favoriet 
     

    v.a. 473

    • Max. 4 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Cube Elite 4 in Nijkerk

    De Cube Elite 4 heeft een opvallend, strak ontwerp met de luxe van een eigen dakterras. De vrijstaande woning is gelijkvloers en geschikt voor maximaal 4 personen. De moderne woonkamer is voorzien van een zithoek met televisie en doorkijk-gashaard, een eethoek en een keuken met voorzieningen als een koelvriescombinatie, vaatwasser en koffiezetapparaat. Er zijn in totaal 2 slaapkamers, elk met 2 eenpersoonsbedden. In de badkamer vind je een douchecabine en een wastafel. Het toilet bevindt zich apart van de badkamer. Buiten ontspan je zowel op het dakterras als in de tuin in de zon. Je kunt 1 auto parkeren bij Cube Elite 4 en je kunt gratis verbinding maken met de Wi-Fi.


    • Huisdieren toegestaan

    Top vakantiehuizen in Nederland

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn

    5 pers.
    Safarisuite met privé sanitair | 5 personen

    In deze heerlijke tensuite beleef je een geweldige buiten- en binnenvakantie!Kiek an! Een tent met extra groot terras. Op ons park hebben we een sfeervolle safaritent voor je klaarstaan. Deze compleet ingerichte tent heeft een extra ruime overkapping..

    Zuna

    6 pers.
    Kinderbungalow FC Mölke stadion met warme bubbeltub I 6 personen

    Het perfecte huisje voor de echte voetbal- en wellnessfans!Heb je kinderen welke dol zijn op voetbal? Dan is dit de perfecte bungalow! Maar houdt je niet van voetbal, dan zit je er ook heerlijk bij in de altijd warme bubbeltub! Je leidt hier een luxe..

    Zuna

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 personen

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna