Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Hackfort l'etage 10

Lochem, Nederland

 

hackfort-laposetage-10
Favoriet 
     

    v.a. 751

    • Max. 10 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Hackfort l'etage 10 in Lochem

    Hackfort l'Etage 10 is een groepsaccommodatie voor 10 personen. Perfect voor een familieweekend of voor een vakantie met vrienden. Want kijk eens wat een imposante uitstraling deze vakantiewoning heeft! De woonkamer heeft een zithoek met televisie en een grote eethoek waar je met z'n allen kunt tafelen. De open keuken is onder andere voorzien van een koel-vriescombinatie, combimagnetron en een koffiezetapparaat. In totaal zijn er 5 slaapkamers, waarvan 1 beneden en 4 boven en elk met 2 eenpersoonsbedden. Ook is er een apart toilet in de hal en zowel boven als beneden is er een badkamer met douche. Buiten is een terras met tuinmeubilair. Bij de vakantiewoning kun je 2 auto's parkeren en er is gratis wifi.


    • Huisdieren toegestaan

    Top vakantiehuizen in Nederland

    5 pers.
    St. Geertruid - Natuurloft® Koken I hottub en pizzaoven

    Luxe vakantiehuizen om te ontspannen en relaxen in Limburg, met z'n 2-jes of gezin.De Natuurlofts® zijn een uniek concept waarbij beleving van de natuur centraal staat. Deze luxe vakantiewoningen staan op een mooie plek in het Limburgse heuvellandsc..

    Sint Geertruid

    36 pers.
    Groepsaccommodatie Haamstede

    Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

    Haamstede

    10 pers.
    Limburgse Carrehoeve Flab I vakantiehuis voor een weekendje weg

    Bourgondische gastvrijheid, een luxe vakantiehuis met uitzicht op heuvels, een fijne plek voor een ontdekkingstocht naar Maastricht, Aken en Luik.Bourgondisch vakantie vierenIn het uiterste puntje van het heuvelland van Zuid-Limburg staat een 18e eeu..

    Slenaken-Heijenrath

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna