Recreatiepark de Veerstal ligt direct aan het Rhederlaag, een van de grootste wateren van Gelderland, en is ideaal voor liefhebbers van zwemmen, zeilen en vissen. Het privé zandstrand van het park biedt volop mogelijkheden om te ontspannen of watersporten te beoefenen.Sportievelingen kunnen terecht op het multifunctionele sportveld, de midgetgolfbaan of het beachvolleybalveld. Voor gezinnen is er een grote speeltuin en fietsverhuur om de omgeving te ontdekken. Tijdens de schoolvakanties is er een gevarieerd animatieprogramma voor jong en oud.Het park ligt vlakbij Arnhem en Nationaal Park Veluwezoom en is daarmee een perfecte uitvalsbasis voor culturele of natuuruitstapjes. Gezinnen kunnen ook een bezoek brengen aan Burgers' Zoo of pretpark Julianatoren voor een afwisselend en ontspannen verblijf.
Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..
Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..
Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..
Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..