Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Villa R4A

Kamperland, Nederland

 

villa-r4avilla-r4avilla-r4avilla-r4a
Favoriet 
     

    v.a. 362

    • Max. 4 personen
    • 3 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Villa R4A in Kamperland

    Deze gerestylede villa heeft een modern en fris interieur en is geschikt voor 4 personen. De woonkamer is voorzien van een aparte eethoek en in de keuken vind je onder andere een vaatwasser, combimagnetron en koffiepadapparaat. Er zijn 3 slaapkamers, waarvan 1 met 2 eenpersoons boxspringbedden en 2 slaapkamers met elk 1 eenpersoons boxspringbed. De badkamer heeft een douche of ligbad en een toilet. Ook beschikt de villa over een tuin met meubilair en zonneligbedden. Je kunt gratis gebruikmaken van wifi en er is parkeergelegenheid voor 1 auto.

    Top vakantiehuizen in Nederland

    14 pers.
    Groepsaccommodatie Woerden

    Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..

    Woerden

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet

    6 pers.
    Wellness Lodge XXL 6 personen

    Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

    Hellendoorn

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn