Deze geschakelde villa is geschikt voor 8 personen. De woonkamer heeft een aparte eethoek en de open keuken is onder andere voorzien van een magnetron en filter koffiezetapparaat. Er zijn 4 slaapkamers, waarvan 1 op de begane grond, met elk 2 boxspringbedden. Ook vind je op zowel de begane grond als de eerste verdieping een badkamer en is er een apart toilet in de hal. Verder heeft de villa een terras met tuinmeubilair en kunt u gratis gebruikmaken van wifi. Er is parkeergelegenheid bij de woning.
Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..
Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..
De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..
Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!🌿 Glamping met hottub. De Regge Cottage ✨ Glamping met een hottub. Klinkt lekker, hè? Veel beter wordt het niet. En mocht je nog denken dat slow living lastig is… dan ..