U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.
De L-Cube geschakeld sauna 10 is de perfecte vakantiewoning voor grotere gezinnen, families of vriendengroepen. Deze twee afzonderlijke woningen delen een gezamenlijke tuin met terras, gelegen in het hart van de L-vormige opstelling. Dit zorgt voor een gezellige sfeer, waarbij je op de binnenplaats kunt genieten van de tuinsets. Eén van de woningen heeft een ruime woonkamer met veel natuurlijk licht door de grote ramen. De woonkamer is stijlvol ingericht en beschikt over een eethoek voor 10 personen, evenals een volledig uitgeruste open keuken met onder andere een combimagnetron, vaatwasser, Nespresso-apparaat en een koelkast met vriesvak. Ook is er airconditioning in de woonkamer. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot een ruime slaapkamer met een eigen badkamer met toilet, wastafel en (inloop)douche
Het perfecte huisje voor de echte voetbal- en wellnessfans!Heb je kinderen welke dol zijn op voetbal? Dan is dit de perfecte bungalow! Maar houdt je niet van voetbal, dan zit je er ook heerlijk bij in de altijd warme bubbeltub! Je leidt hier een luxe..
De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..