U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.




Deze luxe bungalow heeft een woonkamer met open keuken en openslaande deuren naar het ruime gemeubileerde terras. Deze bungalow beschikt over 3 slaapkamers, ieder met 2 slaapplaatsen, waarvan 1 slaapkamer zich op de begane grond bevindt. U heeft de beschikking over 2 badkamers met o.a. een wastafelmeubel, regendouche en een apart toilet.
Alle bungalows van dit type zijn voorzien van een wasmachine, wasdroger, loungeset, tv en gratis wifi. Er is een berging voor de fietsen en parkeergelegenheid voor één auto bij de bungalow.
Interieur en exterieur kan onderling verschillen.
Het perfecte huisje voor de echte voetbal- en wellnessfans!⚽🔥 Voor kleine profs, grote fans én bubbelaars zonder balgevoel ✨ Zijn jouw kids gek op voetbal? Dan scoren jullie hier direct. En ben jij zelf meer van het relaxen dan van de bal…..
De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..