Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Wadden Special

Hollum / Ameland, Nederland

 

wadden-specialwadden-specialwadden-specialwadden-specialwadden-special
Favoriet 
     

    v.a. 216

    • Max. 4 personen
    • 2 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Wadden Special in Hollum / Ameland

    Deze vrijstaande lodge is geschikt voor 4 personen. In de woonkamer is een zithoek, eethoek en tv. De in hoogte verstelbare keuken heeft een vaatwasser, koelkast met vriesvak, combimagnetron, koffiecupapparaat en waterkoker. Er zijn 2 slaapkamers, één kamer met 2 eenpersoonsbedden en één kamer met een stapelbed. Eén van de slaapkamers is aangepast en heeft een in hoogte verstelbaar bed (de laagste stand van dit bed is 70 cm), het andere bed heeft een verstelbaar rug-gedeelte. De badkamer heeft een toilet, wastafel en douche met inklapbare douchestoel. De lodge heeft een tuin met veranda en een loungeset. De hele lodge heeft vloerverwarming en gratis wifi.
    In sommige woningen van dit type zijn 2 honden toegestaan. Het meenemen van andere huisdieren of meer dan 2 honden is niet mogelijk.

    Top vakantiehuizen in Nederland

    4 pers.
    Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

    Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

    Garderen

    36 pers.
    Groepsaccommodatie Haamstede

    Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

    Haamstede

    6 pers.
    Villa Beukelaer XL Comfort 6 personen

    Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..

    Hellendoorn

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna