Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

VZ042 Groepsaccommodatie Grijpskerke.

Grijpskerke, Nederland

 

vz042-groepsaccommodatie-grijpskerkevz042-groepsaccommodatie-grijpskerkevz042-groepsaccommodatie-grijpskerkevz042-groepsaccommodatie-grijpskerkevz042-groepsaccommodatie-grijpskerke
Favoriet 
 

v.a. 2.423

  • Beoordeeld met een 10
  • 5 sterren
  • Max. 26 personen

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

VZ042 Groepsaccommodatie Grijpskerke. in Grijpskerke

Fantastische 23-27 persoons groepsaccommodatie in Grijpskerke, centraal in Walcheren gelegen.

Wilt u met uw hele familie of met een leuke vriendengroep een fijne vakantie beleven in Zeeland? Dan kunt u deze fantastische groepsaccommodatie in Grijpskerke huren voor 26 personen. Deze groepsaccommodatie bestaat uit drie vakantiehuizen en één vakantiestudio welke tevens ook apart te huur zijn. Bij het huren van de groepsaccommodatie kunt u ook gebruikmaken van een grote gezamenlijke ruimte waar u onder andere een lange eettafel, een poolbiljart, voetbalspel, bibliotheek en toeristeninformatie vindt. Verder heeft u er een wasmachine en een wasdroger en zijn huisdieren toegestaan. De kinderen mogen gebruikmaken van het speelveld met speeltoestellen op de er naastgelegen mini-camping.

Grijpskerke is een klein maar levendig dorp en ligt centraal op het platteland van Walcheren, dit betekent dat wat u ook wilt gaan doen, u nooit ver hoeft te gaan, zowel de stranden, bossen en het Veerse Meer liggen binnen een straal van 10km. Er zijn vele uitgestippelde fietsroutes welke u via rustige paden en weggetjes leiden door het mooie landschap naar diverse historische steden en dorpen. Voor een onvergetelijke vakantie met de familie of vrienden waarbij u optimaal kunt genieten van al het moois dat Walcheren te bieden heeft, moet u zeker deze fijne 26 persoons groepsaccommodatie in Grijpskerke huren.

- Deze woning is uitsluitend geschikt voor gezinnen en/of ouderen.


  • Huisdieren toegestaan
  • Internet (WiFi)
Beschikbaarheid Prijs
Van 05-05-2025 t/m 09-05-2025 (4 dagen) 3.203,- Boek
Van 12-05-2025 t/m 16-05-2025 (4 dagen) 3.203,- Boek
Van 19-05-2025 t/m 23-05-2025 (4 dagen) 3.203,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Nederland

6 pers.
Villa Beukelaer XL Comfort 6 personen

Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..

Hellendoorn

4 pers.
Regge Cottage met hottub | 4 personen

Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

Zuna

4 pers.
Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

Garderen

6 pers.
Wellness Lodge XXL 6 personen

Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

Hellendoorn