Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Groepsaccommodatie Exloo

Exloo, Nederland

 

groepsaccommodatie-exloogroepsaccommodatie-exloogroepsaccommodatie-exloogroepsaccommodatie-exloogroepsaccommodatie-exloo
Favoriet 
 

v.a. 1.344

  • Beoordeeld met een 9.1
  • 5 sterren
  • Max. 18 personen

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Groepsaccommodatie Exloo in Exloo

Deze rookvrije groepsaccommodatie is voor 18- 21 personen en ligt aan de rand van een Drents brinkdorp in een bosrijke omgeving. Biedt veel comfort en privacy. Alle slaapkamers hebben bijv. een eigen douche en toi...

Deze vernieuwde rookvrije groepsaccommodatie is voor 18- 21 personen en ligt aan de rand van een Drents brinkdorp in een bosrijke omgeving. De groepsaccommodatie biedt veel comfort en privacy. Alle slaapkamers hebben bijvoorbeeld een eigen douche en toilet. Prachtig landelijk uitzicht vanuit de accommodatie.

Slaapkamers voorzien van eigen sanitair in dit vakantiehuis in Drenthe

De verblijfsruimte heeft een eet-en zitgedeelte. Beide met vloerverwarming. De keuken is volledig ingericht met professionele apparatuur (zie keukenvoorzieningen) De zitkamer is in de erker (rondom glas) gesitueerd. Vanuit de erker kun je naar het terras. Vier slaapkamers zijn op de begane grond. Allen hebben een eigen badkamer. Op de verdieping zijn nog twee ruime slaapkamers met eigen sanitair. Bestaat je groep uit meer dan 18 personen of wil je gewoon nog meer comfort en privacy, dan kun je nog een extra kamer met luxe badkamer (bad) op de begane grond erbij huren. In het dorp Exloo kunt u diverse soorten fietsen huren om de omgeving te verkennen. Catering mogelijk via plaatselijke ondernemers. 

Geniet van de bossen, heide en veenlandschap

Kom naar Drenthe en geniet van bossen, heide en veenlandschap. Mooie fiets-, mountainbike- en wandelroutes leiden naar prachtige natuurgebieden. In en om Exloo vind je fraaie dorpsgezichten, karakteristieke boerderijen, schaapskudde en -kooi, hunebedden en grafheuvels, musea etc. 10 Kilometer zuidwaarts ligt Emmen met het prachtige Dierenpark en een fraai winkelcentrum.

Bekijk ook andere


  • Internet (WiFi)

Top vakantiehuizen in Nederland

2 pers.
Wellness Lodge 2 personen

Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

Hellendoorn

6 pers.
6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

Nunspeet

94 pers.
Groepsaccommodatie Apeldoorn

Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

Apeldoorn

5 pers.
5 persoons vakantiehuis in Garderen op park de Wilde Kamp.

Sfeervol vakantiehuis in GarderenRustzoekers, wandelaars en fietsers opgelet: in dit sfeervolle vakantiehuis in Garderen voel je je meteen thuis. Het vrijstaande vakantiehuis is geschikt voor vijf personen en te vinden op natuurrijk bungalowpark 'de..

Garderen