Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Parel 5 personen

Ede, Nederland

 

parel-5-personenparel-5-personenparel-5-personenparel-5-personenparel-5-personenparel-5-personenparel-5-personenparel-5-personenparel-5-personenparel-5-personen
Favoriet 
     

    v.a. 301

    • Max. 5 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Parel 5 personen in Ede

    Vakantiepark midden in de Gelderse bossen Bospark Ede is een vakantiepark gelegen in een van de mooiste natuurgebieden van Nederland: de Veluwe. De ligging, midden in het bos, maakt het een unieke vakantiebestemming. De indrukwekkende boslaan zorgt voor het ultieme vakantiegevoel, nog voor het arriveren op het TopParken vakantiepark in Ede. Verken de Veluwe tijdens een wandeling of geniet van de bosrijke omgeving vanuit uw vakantiewoning. Liever de wijdere omgeving ontdekken? Huur dan een (elektrische) fiets, mountainbike of e-chopper op het vakantiepark en ga eropuit. De jongste vakantiegasten kunnen zich uren vermaken bij de vele speelgelegenheden op Bospark Ede in Ede. * Vakantiepark in Ede, midden in de bossen  * Moderne vakantiehuizen en -villa's tot 14 personen * Verwarmd buitenzwembad, indoor Funzone, restaurant met snackbar, fietsverhuur en diverse sportvelden  * Veelzijdige omgeving met steden, natuurgebieden en toeristische trekpleisters binnen handbereik

    Vakantiepark midden in de Gelderse bossenn Bospark Ede is een vakantiepark gelegen in een van de mooiste natuurgebieden van Nederland: de Veluwe. De ligging, midden in het bos, maakt het een unieke vakantiebestemming. De indrukwekkende boslaan zorgt voor het ultieme vakantiegevoel, nog voor het arriveren op het TopParken vakantiepark in Ede. Verken de Veluwe tijdens een wandeling of geniet van de bosrijke omgeving vanuit uw vakantiewoning. Liever de wijdere omgeving ontdekken? Huur dan een (elektrische) fiets, mountainbike of e-chopper op het vakantiepark en ga eropuit. De jongste vakantiegasten kunnen zich uren vermaken bij de vele speelgelegenheden op Bospark Ede in Ede.n n * Vakantiepark in Ede, midden in de bossen  n * Moderne vakantiehuizen en -villa's tot 14 personen n * Verwarmd buitenzwembad, indoor Funzone, restaurant met snackbar, fietsverhuur en diverse sportvelden  n * Veelzijdige omgeving met steden, natuurgebieden en toeristische trekpleisters binnen handbereik
    • Buitenzwembad
    • Kinderbad (buiten)
    • Restaurant
    • Snackbar
    • Bowling
    • Speeltuin (binnen)
    • Speeltuin (buiten)
    • Kidsclub
    • Broodjesservice
    • 24/7 shop
    • Terras
    • Café / Bar
    • Voetbal
    • Basketbal
    • Stadsfiets
    • E-bike
    • Mountainbike
    • Skelter
    • E-chopper
    • E-step
    • Kinderfiets
    • Tandem
    • Barbecue verhuur
    • Afhaalmogelijkheden
    • Oplaadpunt elektrische auto
    • Oplaadpunt elektrische fiets
    • Vuurwerkvrij

    Top vakantiehuizen in Nederland

    14 pers.
    Groepsaccommodatie Woerden

    Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..

    Woerden

    2 pers.
    Wellness Lodge 2 personen

    Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

    Hellendoorn

    6 pers.
    Villa Beukelaer XL Comfort 6 personen

    Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..

    Hellendoorn

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet