Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Tiny Cottage Hottub 2+2

Dordrecht, Nederland

 

tiny-cottage-hottub-2-2
Favoriet 
     

    v.a. 323

    • Max. 5 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Tiny Cottage Hottub 2+2 in Dordrecht

    Tiny Cottage 2+2 is een kleine, maar fijne vakantiewoning met een stijlvolle inrichting en de luxe van een eigen hottub*. Het chalet is vrijstaand, gelijkvloers en geschikt voor maximaal 4 personen. De woonkamer is voorzien van een sfeervolle zithoek en televisie, een eethoek en een keuken die uitgerust is met onder andere een koffiezetapparaat, inductiekookplaat en vaatwasser. In totaal zijn er 2 slaapkamers, waarvan 1 met 2 eenpersoonsbedden en 1 met een stapelbed. In de badkamer vind je het toilet, een wastafel en een douche. Het chalet beschikt over een overdekt terras met tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid voor 1 auto en je kunt gratis gebruikmaken van de Wi-Fi.

    * De hottub moet je zelf vullen met hout. Het hout kun je bij de parkshop kopen en hoef je niet zelf mee te nemen. Let op, het is niet mogelijk om een kinderbedje/campingbedje in de accommodatie te plaatsen.


    • Huisdieren toegestaan

    Top vakantiehuizen in Nederland

    2 pers.
    Wellness Lodge 2 personen

    Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

    Hellendoorn

    36 pers.
    Groepsaccommodatie Haamstede

    Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

    Haamstede

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet

    6 pers.
    Villa Beukelaer XL Comfort 6 personen

    Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..

    Hellendoorn