Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Roompot Hof Domburg

Domburg, Nederland

 

roompot-hof-domburg
Favoriet 
     

    v.a. 185

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Roompot Hof Domburg in Domburg

    Gelegen aan de Zeeuwse kust is dit vakantiepark een paradijs voor strandliefhebbers en wellnessfans. Het Aqua Mundo zwemparadijs beschikt over een golfslagbad, glijbaan, speelpolder en wellnessgedeelte met sauna en jacuzzi, voor plezier en ontspanning het hele jaar door.Sportievelingen kunnen zich uitleven op de tennisbanen, tafeltennistafels en midgetgolf, terwijl kinderen genieten van de speeltuinen, de grote indoor speelruimte en de Koos Kids Club met animatie, shows en creatieve workshops. Fietsverhuur is aanwezig voor wie de omgeving wil ontdekken.Op loopafstand van het zandstrand biedt het park directe toegang tot de kustpaden en Zeeuwse duinen, ideaal voor wandel- of fietstochten. De nabijheid van Domburg, Middelburg en Deltapark Neeltje Jans zorgt voor leuke uitjes en culturele ontdekkingen.

    Top vakantiehuizen in Nederland

    2 pers.
    Wellness Lodge 2 personen

    Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

    Hellendoorn

    6 pers.
    Wellness Lodge XXL 6 personen

    Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

    Hellendoorn

    4 pers.
    Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

    Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

    Garderen

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn