Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Solo Retreat 2

Biddinghuizen, Nederland

 

solo-retreat-2
Favoriet 
     

    v.a. 217

    • Max. 2 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Solo Retreat 2 in Biddinghuizen

    In de kleine en knusse Solo Retreat 2 is alle ruimte optimaal benut. De compacte woning is geschikt voor 2 personen en gelijkvloers. In de woon-slaapkamer vind je een tweepersoonsbed, een zithoekje met een televisie en een keuken met onder andere een kookplaat en een filter koffiezetapparaat. De badkamer is voorzien van een toilet, douche en wastafel. Buiten geniet je van een ruim, gemeubileerd terras. Je kunt je auto bij of in de buurt van het chalet parkeren en je kunt gebruikmaken van de gratis Wi-Fi.

    Let op, het is niet mogelijk om een kinderbedje/campingbedje in de accommodatie te plaatsen.


    Top vakantiehuizen in Nederland

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn

    5 pers.
    Safarisuite met privé sanitair | 5 personen

    In deze heerlijke tensuite beleef je een geweldige buiten- en binnenvakantie!Kiek an! Een tent met extra groot terras. Op ons park hebben we een sfeervolle safaritent voor je klaarstaan. Deze compleet ingerichte tent heeft een extra ruime overkapping..

    Zuna

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 personen

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna

    14 pers.
    Groepsaccommodatie Woerden

    Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..

    Woerden