Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Vakantiehuis BRA055 Asten-Ommel

Asten-Ommel, Nederland

vakantiehuis-bra055-asten-ommelvakantiehuis-bra055-asten-ommelvakantiehuis-bra055-asten-ommel
Favoriet

    v.a. 154

    • Max. 6 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Vakantiehuis BRA055 Asten-Ommel in Asten-Ommel

    leuk zes persoons chalet op vakantiepark Prinsenmeer. Wilt u graag een mooie vakantie met uw gezin? Dan bent u op dit vakantiepark aardig aan het juiste adres! Er zijn tal van faciliteiten en activiteiten te beleven (niet het helle jaar geopend). Daarnaast is het een ideale uitvalsplek voor natuurliefhebbers, Natuurreservaat De Peel ligt direct naast het vakantiepark.

    Dit luxe chalet is voorzien van een gezellige zithoek met TV en kachel, een keuken met koelkast, magnetron, koffiezetapparaat, vier-pits kooktoestel en keukeninventaris, drie slaapkamers waarvan een met een tweepersoonsbed en twee met twee eenpersoonsbedden, badkamer met toilet, wastafel en douche. Buiten heeft u de beschikking over een terras met een complete tuinset.

    Top vakantiehuizen in Nederland

    14 pers.
    Wilgenhaege 14 personen

    De Wilgenhaege is een grote villa met 7 slaapkamers en biedt ruimte aan maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie dan wel vrienden.De Wilgenhaege is een grote villa met 7 slaapkamers en biedt ruim..

    Hellendoorn

    36 pers.
    Groepsaccommodatie Bant

    Op het erf van een voormalige boerderij aan de rand van een 1200 hectare groot bos, ligt een kleinschalig vakantiepark. Het park ligt aan de rand van het 1200 hectare grote Kuinderbos, wat wordt doorkruist door vele kilometers wandel-, fiets- en ruit..

    Bant

    5 pers.
    Berkenlaan 6 | Ruiterplaat

    Een 6-persoons vakantiehuis in park Ruiterplaat met een enorme tuin en veel privacy. Deze vakantiewoning is huisdiervrij.nDeze heerlijke 5-persoons vakantiebungalow is gelegen in het groene hart van park Ruiterplaat. De bungalow heeft een enorme rui..

    Kamperland

    24 pers.
    Groepsaccommodatie Aalten

    Een luxe groepsaccommodatie in Aalten met een riante keuken, verwarmd buiten zwembad en wellness ruimte met fitness apparatuur en sauna. Een prachtige plek in de Achterhoekse natuur.Een vakantievilla voor maximaal 24 personen, die van alle luxe is vo..

    Aalten