Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Glampingtent 4

Amstelveen, Nederland

 

glampingtent-4
Favoriet 
     

    v.a. 328

    • Max. 4 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Glampingtent 4 in Amstelveen

    Glampingtent 4 betekent overnachten dichtbij de natuur met de luxe van thuis. De ingerichte tent is gelijkvloers, geschikt voor 4 personen en te betreden via enkele traptreden. In de woonruimte vind je een zithoek met televisie, een eettafel met stoelen en een keuken met onder andere een koelkast, magnetron en koffiezetapparaat. De tent heeft in totaal 2 slaapkamers met 2 eenpersoonsbedden. De badkamer beschikt over een toilet, douche en wastafel. Buiten geniet je op een overdekt en ingericht terras. Je kunt bij de tent 1 auto parkeren en je kunt gratis gebruikmaken van de Wi-Fi.


    • Huisdieren toegestaan

    Top vakantiehuizen in Nederland

    5 pers.
    Safarisuite met privé sanitair | 5 personen

    In deze heerlijke tensuite beleef je een geweldige buiten- en binnenvakantie!Kiek an! Een tent met extra groot terras. Op ons park hebben we een sfeervolle safaritent voor je klaarstaan. Deze compleet ingerichte tent heeft een extra ruime overkapping..

    Zuna

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 personen

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna

    4 pers.
    Wellness Lodge XL 4 personen

    In alle rust genieten van uw vakantie doet u in de Wellness Lodge XL voor vier personen op vakantiepark Hof van Salland. Een heerlijk verblijf in een ruime woning met wellness faciliteiten op de begane grond en slaapkamers op de eerste verdieping.De ..

    Hellendoorn